
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 390 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.55 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03294
Ext.Price$0.03294
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03294 | $0.03294 |
| 10 | $0.01647 | $0.16470 |
| 50 | $0.01267 | $0.63350 |
| 100 | $0.01125 | $1.12500 |
| 500 | $0.00999 | $4.99500 |
| 1000 | $0.00922 | $9.22000 |
| 3000 | $0.00851 | $25.53000 |
| 5000 | $0.00785 | $39.25000 |
| 10000 | $0.00725 | $72.50000 |
| 30000 | $0.00662 | $198.60000 |
| 50000 | $0.00604 | $302.00000 |
